WAŻNE

KONFERENCJA

Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zaleceniami władz państwowych V Konferencja pt.: „Robimy wszystko by byli coraz lepsi, a są tylko bardziej smutni – depresja u dzieci i młodzieży”, nad którą honorowy patronat objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda ZOSTAJE PRZEŁOŻONA.

Na ten moment nie jesteśmy w stanie podać nowego terminu. Zapewniamy jednak, że konferencja odbędzie się. Po unormowaniu się sytuacji epidemiologicznej zostaniecie Państwo poinformowani o szczegółach.


„Robimy wszystko by byli coraz lepsi, a są tylko bardziej smutni  - depresja u dzieci i młodzieży

Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy
www.prezydent.pl

Giżycko, piątek 3 kwietnia 2020 roku, godz. 9:00

EKO-MARINA (ul. Dąbrowskiego 14)

   Zapraszamy Państwa do udziału w V Konferencji organizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Giżycku we współpracy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób O Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych „SZANSA”, Fundacją Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja oraz z władzami lokalnymi. Zadanie jest współfinansowane ze środków finansowych Urzędu Miejskiego w Giżycku.

   W bieżącym roku swoją wiedzą i doświadczeniem będą dzielili się wysokiej klasy specjaliści w swojej dziedzinie. Problem zaburzeń psychicznych zostanie przedstawiony kompleksowo - z punktu widzenia naukowego i praktycznego przez lekarza pediatrę, lekarza psychiatrę, psychologa i pedagoga.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracji dokonujemy przez formularz zgłoszeniowy.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie.


W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Wójtowicz tel.: 695 358 234.

Do zobaczenia!

SOSW plakat konferencja 2020