Bal karnawałowy w SOSW w Giżycku

12 lutego 2021 r. odbył się bal karnawałowy młodszych klas. Były szalone tańce, zabawy oraz konkursy ze słodkimi nagrodami. Furrorę zrobiły brokatowe bajkowe tatuaże. Dzieci bawiły się wspaniale, miały piękne stroje i dużo uśmiechu na twarzy. Królową balu została Iwonka Bogusz (zespół edukacyjny A), królem balu został Mikołaj Makowski (kl.III). Wybraliśmy również najlepszą tancerkę - Marcelina Lemieszek ( kl. III) oraz najlepszego tancerza - Bartek Milewski (zespół edukacyjny A).
Wszyscy zasłużyli na order karnawałowego uśmiechu. Karnawałową zabawę prowadziła Małgorzata Cituk ☺️Dziękujemy wszystkim za udział 😊

Podsumowanie I półrocza nauki

Dnia 11.02.2021 r. w SOS-W odbył się krótki apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2020/2021.
Tego dnia, pani Dyrektor Justyna Matelak wręczyła dyplomy i upominki uczniom za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz za celującą ocenę z praktycznej nauki zawodu.
Podczas apelu, podsumowano i nagrodzono również uczniów, którzy aktywnie włączyli się w konkursy organizowane w szkole m.in.: konkurs fotograficzny, organizowany przez Samorząd Uczniowski „Uchwyć piękno ZIMY!”, konkurs literacki „PIĄTKA za 50 lat” oraz XVII wojewódzki konkurs pięknego czytania „Sztuka słowa” - podróże z panem Janem. Uczniowie otrzymali gratulacje z rąk Pani Dyrektor i gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek. Pani Dyrektor, życzyła uczniom powodzenia w drugim półroczu, osiągnięcia wysokich wyników w nauce i zachowaniu, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

Zimowy konkurs fotograficzny

„...Zdawało się, że wszystkie drzewa i trawy zakwitły
najczystszym białym kwieciem, osypanym brylantami”.

Drodzy UCZNIOWIE!
Dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem fotograficznym „Uchwyć piękno ZIMY”.

Na konkurs wpłynęło, aż 35 zdjęć!
Rozpoczynamy więc głosowanie na szkolnym FB!!!

„Kciuk w górę” pod konkretnym zdjęciem oznacza oddany głos !!!
Głosujemy do 05.02.2021 r. (piątek).
O wynikach konkursu poinformujemy Was na stronie FB szkoły 😊
Organizatorzy: SU z opiekunami

Konkurs fotograficzny z okazji 50 lecia istnienia szkoły

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na plakcie.

Pokaż nam swoją ulubioną książkę

Poczta walentynkowa

WALENTYKI TUŻ, TUŻ ❤️
Z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów do wysyłania KARTEK WALENTYNKOWYCH ❤️