XVIII WOJEWÓDZKI KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA „SZTUKA SŁOWA” – MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ, GIŻYCKO 2022

Naszą „osiemnastkę” obchodziliśmy trochę nietypowo. Tegoroczny konkurs odbył się on-line za pośrednictwem platformy ZOOM. W tym dniu szkolna biblioteka SOSW w Giżycku zmieniła się w studio łączące uczestników z: SOSW Węgorzewo, ZPEW Gołdap, SOSW Miłakowo, SP Spytkowo, SOSW Łupki, ZPSWR Ostróda, SP Miłki, SP 7 Giżycko, SP 3 Giżycko.
     Tematem przewodnim spotkania była szeroko rozumiana miłość.Uczestnicy potwierdzili teorię, iż trudno jest jednoznacznie zdefiniować to pojęcie. Usłyszeliśmy fragment opisujące wiele rodzajów tego uczucia.
     Uczniowie Szkoły Branżowej przygotowali wszystkim niespodziankę. Przeczytali fragmenty „Małego Księcia” w języku angielskim.
     Komisja w składzie: p.Grażyna Imporowicz, p. Natalia Ławrynowicz oraz p. Edyta Augustyniak nie miała łatwego zadania. Wśród 27 uczestników w grupie I wyróżniła: Zuzannę Pacheco, Antoninę Więcko oraz Filipa Żołądka-Kozłowskiego. III miejsce zdobył Nils Sebastian Sepan, II- Dominika Olszewska a I miejsce wywalczył Natan Jeromin. W grupie II wyróżnienia powędrowały do Izabeli Nienałtowskiej, Piotra  i Łukasza . III miejsce zdobyła Natalia Wichert, II Ewelina Jakubiak, zaś zwycięzcą została Aneta Zielińska. GRATULUJEMY NAGRODZONYM.
     Dziękujemy Stowarzyszeniu SZANSA za wsparcie finansowe, które umożliwiło zakup nagród laureatom.
     Dziękujemy, że byliście z nami. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników, za odwagę, za wysiłek, za to, że jesteście.
Do zobaczenia.