WAŻNE

Wychowankowie grup wychowwaczych w Alpakadabrze

     18 maja 2022 roku udaliśmy się całym internatem na wycieczkę do Alpakadabra w miejscowości Pieczonki. Mieliśmy okazję poznać alpaki i spędzić z nimi czas. Braliśmy udział w licznych konkursach i atrakcjach przygotowanych przez organizatora. Na zakończenie aktywnego popołudnia upiekliśmy kiełbaski, które zjedliśmy z wielkim smakiem i apetytem.


 

Z "zajączkiem" w Internacie

12 kwietnia 2022 roku mieliśmy zaszczyt gościć w Internacie SOSW pana Wicestarostę - Mateusza Sierońskiego oraz pana Dyrektora PCPR w Giżycku - Zbigniewa Piestrzyńskiego. Nasi wychowankowie otrzymali z rąk gości przysłowiowego "zajączka" na Święta Wielkanocne. Wizyta wzbudziła wiele emocji. Wychowankowie serdecznie dziękują za pamięć oraz bogate paczki okolicznościowe


 

Spotkanie opłatkowe

16 grudnia 2021 r. w internacie SOSW odbyło się spotkanie opłatkowe. Na wspólnej uroczystej kolacji podawane były tradycyjne wigilijne potrawy. Wieczór zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek. 


 

Impreza walentynkowa w Internacie

14 lutego 2022 roku w internacie odbyła się impreza walentynkowa. Przygotowania rozpoczęły się już w ubiegłym tygodniu. Powstała foto 💟 ramka, upieczone zostały 🍪 pierniczki w kształcie ♥️ serduszek, a także udekorowano świetlicę wprowadzając mieszkańców internatu w walentynkowy 💌 klimat. W dniu Świętego Walentego nie zabrakło licznych konkurencji, które wszystkich rozbawiły i niejednego zaskoczyły 😀


 

Wychowankowie internatu na Wieży Ciśnień

Mimo niesprzyjającej aury 23 września 2021 roku wychowankowie internatu wybrali się razem z wychowawcami: p.Anetą Kępka, p. Pauliną Maksymowicz i p. Dorotą Wasilewską na wycieczkę na Wieżę Ciśnień. Wszyscy aktywnie spędzili czas poznając poprzez zabawę miasto i jego historię. Wychowankowie zostali podzieleni na grupy, po czym otrzymali komplety zadań do wykonania. Nagrodą za rzetelną pracę był słodki poczęstunek.