"Zajączek" był i u nas!

W piękne słoneczne popołudnie, 26 marca 2024 r., gościliśmy w internacie Dyrektora PCPR w Giżycku - Pana Zbigniewa Piestrzyńskiego wraz z pracownikami.
Wychowankowie internatu otrzymali paczki i życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Za wszystkie bardzo serdecznie dziękując.

8 marca - Dzień Kobiet

Dżentelmeni z internatu nie zapomnieli o Paniach i Koleżankach ze szkoły. W dniu ich święta życzyli dużo uśmiechu.

Internacka Wigilia

19 grudnia 2023 r. odbyła się w internacie Wigilia. Na wspólnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw, sianka pod obrusem i opłatka. Po smakowitej uczcie odwiedziła nas Śnieżynka św. Mikołaja, która przyniosła pozdrowienia i worek z drobnymi upominkami. Ten wyjątkowy wieczór umiliło nam wspólne kolędowanie. Dziękujemy dla Pani Wicedyrektor Edyty Augustyniak za odwiedziny oraz dla firmy AGPOL Zawalak, Żybura Sp.j. za przekazanie upominków.
Wychowankowie internatu wraz z wychowawcami życzą Wszystkim Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zasady udzielania pierwszej pomocy należy przypominać jak najczęściej!

Wtorkowe popołudnie (27 lutego 2024 r.) w internacie minęło dość intensywnie. Gościliśmy Pana Marcina Jakowicza - ratownika medycznego, który przypomniał nam zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dziękujemy za chęć podzielenia się tą cenną wiedzą i spędzenia z nami popołudnia.

Szkoła Pełna Talentów

Ho Ho Ho... Śniegu nie ma, a do internatu zawitał Mikołaj.
Pierwsza paczka z akcji Lidl "Szkoła Pełna Talentów" dojechała do internatu. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą szkołę i przekazywali talenciaki.