WAŻNE

Zbliża się czas pamięci o zmarłych ...

Chłopcy z internatu pamiętali o zbliżającym się Dniu Wszystkich Świętych i  Dniu Zadusznym. 28 października 2022 r.posprzątali opuszczone groby, na których później ustawili własnoręcznie zrobione wieńce.


 

Starożytne pismo i nie tylko
 
Wychowankowie internatu odwiedzili Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Giżycku. Na zorganizowanych zajęciach poznali pismo starożytne i tajniki porozumiewania się ludzi w tamtych czasach.
Dziękujemy za super zajęcia.
 

We wtorkowe popołudnie , 18 października 2022 r., męska ekipa internatu wraz z wychowawcami postanowiła trochę pohałasować. Przy dźwiękach muzyki integrowaliśmy się grając w Kalambury, Twistera, a na końcu zrobiliśmy zawody skakania na skakance.
Zabawa była przednia


 

Jesienne zajęcia grup wychowawczych

W pochmurne jesienne popołudnie męski team internatu wzmacniał swoją odporność bombą witaminową w postaci kolorowej i zdrowej sałatki owocowej.


 

Wychowankowie grup wychowwaczych w Alpakadabrze

     18 maja 2022 roku udaliśmy się całym internatem na wycieczkę do Alpakadabra w miejscowości Pieczonki. Mieliśmy okazję poznać alpaki i spędzić z nimi czas. Braliśmy udział w licznych konkursach i atrakcjach przygotowanych przez organizatora. Na zakończenie aktywnego popołudnia upiekliśmy kiełbaski, które zjedliśmy z wielkim smakiem i apetytem.